Permanentní Make Up Brno - Atelier Kris

Microneedling

Permanentní Make Up Brno & Brow Bar

Microneedling neboli mikrojehličkování je oblíbená procedura na řešení různých problémů s pletí. Toužíte po krásné a zářivé pleti? Pak je mikrojehličkování ta pravá procedura pro Vás. Jde o minimálně invazivní proceduru, která stimuluje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu. Mikrojehličky jsou nastaveny na různou hloubku a rychlost a tím vytvářejí v pleti frakční kanálky do kterých přidáváme séra. Tím že se séra dostanou hlouběji do kůže, zvyšuje se jejich účinnost a dokáží vyřešit různé problémy s pletí. Pleť je plnější a vypadá mladistvěji, vyhladí se jemné vrásky a linky. Pomáhá řešit problémy s akné, pigmentovými skvrnami, jizvičkami po akné.

2.200Kč
Balíček 3 ošetření
6.000Kč
6.000Kč

Co očekávat při ošetření a po něm?

Při konzultaci probereme jaký problém s pletí řešíte, vybereme vhodné sérum, jak často a kolik ošetření budete potřebovat.
Ve většině případů je ošetření bezbolestné, ale v případě potřeby se dá použít znecitlivující krém. Obličej je po ošetření začervenalý, začervenání během pár hodin zmizí. 24-72 hodin po ošetření se nedoporučuje cvičit, navštěvovat saunu nebo páru a používat make-up. 

Objednat se na PMU

Konzultace ZDARMA

Odešlete tento formulář a já Vás co nejdříve budu kontaktovat s nabídkou termínu.